گامی به سوی عدالت

عروس حضرت قران نقاب انگه بر اندازد ............................ که دارلملک ایمان را مجرد یابد از غوغا

نظرسنجی از دانشجویان محترم
نویسنده : رضا فلسفی - ساعت ۳:٥٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٤ آبان ۱۳٩٥
 

یکی از مباحث مهم در بحث استقلال دانشگاه ها و آزادی آکادمیک، حق متقابل استاد و دانشجو است. تبیین درست این حق ها می تواند رابطه موجود را هم تقویت کرده و هم کیفیت آموزشی را ارتقا بخشد. از حقوق مهم دانشجویان، برخورداری از کیفیت آموزشی، تدریس و آزمون های پایان ترمی است که در نهایت به استخراج ارزیابی علمی و کیفی آکادمیک می انجامد.

 بر این مبنا از تمامی دانشجویان عزیزی که واحدهای درسی خود را با اینجانب گذرانده اند یا در حال گذراندن هستند می خواهم به منظور ارزیابی کیفیت تدریس و برگزاری آزمون پایان ترم در این نظر سنجی شرکت فرمایند.

دانشجویان محترم صادقانه و بدون اعلام نام و نشان می توانند نظرهای شفاف خود را در پاسخ به پرسش‌های طرح شده با ورود به وبلاگ این جانب به آدرس:

 http://falsafireza.persianblog.ir

در قسمت «نظرات»، در انتهای پارت "نظرسنجی دانشجویان محترم" ارایه و اینجانب را در اصلاح روش ها و ارتقای توانمندی در ترم های بعد یاری نموده و از حقوق آکادمیک خویش برخوردار شوند.

1.به نظر شما دانشجوی گرامی، نحوه تدریس مطالب در کلاس های درسی شامل گفتار درسی، بیان موضوع و القای کلامی به ذهن توسط اینجانب چگونه می باشد؟

2. نظر شما در مورد پرسش های طرح شده در کلاس و آزمون ها از منظر چگونگی طرح سوال، کیفیت سوال و انطباق با مفاهیم ذهنی چیست؟

3. اگر شما بخواهید به مدرس خود (اینجانب) امتیاز دهید، چه نمره ای خواهید داد؟ چرا؟

4. انتقاد شما به اینجانب چیست؟

5. پیشنهاد شما برای ارتقای کیفیت  آموزش و یادگیری چیست؟

با سپاس فراوان از حسن توجه شما و آرزوی توفیقات رزوافزون.

رضافلسفی